Szkolenia stacjonarne– cała Polska: Generator biorezonansu i naturalne metody leczenia.

 

Wierzymy, że odpowiednia wiedza to klucz do sukcesu w walce o własne zdrowie, dlatego wciąż szkolimy siebie i osoby zainteresowane naturalnymi metodami leczenia.

Szkolenia stacjonarne obejmują następujące zagadnienia:
– Wykorzystanie pełnych możliwości Generatora Biorezonansu Multicare.
– Dobór i przeprowadzanie terapii za pomocą Generatora Biorezonansu.
–  Medycyna naturalna: biorezonans, profilaktyka zdrowia, refleksologia, suplementacja witaminami i minerałami, terapie ziołowe.

 

Możemy zorganizować szkolenie w dowolnym miejscu w Polsce! – masz grupę osób zainteresowanych zdrowiem? Napisz do nas! Zorganizujemy wspólnie szkolenie.

Szkolenie może trwać od 2 godzin do dwóch dni – zależnie od planowanego czasu poruszamy kolejne bloki tematów zdrowotnych. Omawiamy na nich zagadnienia związane z biorezonansem, suplementacją witaminami i minerałami, refleksologią oraz działaniem i optymalnym wykorzystaniem Generatora Biorezonansowego Multicare.

 

ZGŁOŚ CHĘĆ UDZIAŁU – WYPEŁNIJ FORMULARZ – PODAJ SWOJE MIASTO

 

 

Webinary – szkolenia online przez Internet: Generator biorezonansu i naturalne metody leczenia.

 

Szkolenia online organizujemy indywidualnie – trwają ok. 1 godziny. Omawiamy na nich tematy związane z biorezonansem, suplementacją witaminami i minerałami, refleksologią oraz działaniem i optymalnym wykorzystaniem Generatora Biorezonansowego Multicare.

Szkolenia internetowe mogą obejmować następujące zagadnienia:
– Wykorzystanie pełnych możliwości Generatora Biorezonansu Multicare.
– Dobór i przeprowadzanie terapii za pomocą Generatora Biorezonansu.
–  Medycyna naturalna: biorezonans, profilaktyka zdrowia, refleksologia, suplementacja witaminami i minerałami, terapie ziołowe.

 

Terminy szkoleń podajemy na bieżąco, na tydzień przed terminem szkolenia online. Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie na maila to zgłoś się poprzez formularz kontaktowy.

Masz grupę osób zainteresowanych zdrowiem? Napisz do nas! Zorganizujemy wspólnie szkolenie online.

 

ZGŁOŚ CHĘĆ UDZIAŁU – WYPEŁNIJ FORMULARZ

GENERATOR BIOREZONANSOWY MULTICARE

WYBIERZ WERSJĘ GENERATORA I ZADBAJ O ZDROWIE SWOJE ORAZ RODZINY!

 
Generator biorezonansu w rozumieniu Ustawy z Dnia 20 Maja 2010 r. o Wyrobach Medycznych DZ.U.NR.107 Poz. 679 A z późniejszymi zmianami, nie jest urządzeniem medycznym i jego użycie nie zastępuje diagnozy i leczenia przez lekarza. Zarówno producent jak i dystrybutorzy nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek ewentualne negatywne skutki użycia tego urządzenia. Urządzenie może być użytkowane wyłącznie na własną odpowiedzialność, a wszelkie konsekwencje stosowania generatora użytkownik ponosi na własne ryzyko.
Zadzwoń