GENERATOR MULTICARE to jeden z najlepszych zapperów do terapii prądem o niewielkim natężeniu i usuwania pasożytów, grzybów, bakterii, wirusów i toksyn z organizmu człowieka. W zależności od wersji zawiera w sobie aż do 7 urządzeń!

 

Generator biorezonansu MULTICARE

Wersja PRO różni się od wersji STANDARD tym, że posiada zestaw do wytwarzania srebra koloidalnego oraz ma dodatkowe przetworniki do terapii wibroakustycznej.

 

Generator biorezonansu MULTICARE Z PĘTLĄ INDUKCYJNĄ

NOWOŚĆ! Najnowsza wersja pętli indukcyjnej posiada osobny wyświetlacz i przyciski do regulacji mocy pola elektromagnetycznego podczas zabiegu.

Pętla indukcyjna to dodatkowe urządzenie współpracujące z Generatorem biorezonansu MULTICARE  poprzez gniazdo mikro-Jack. Należy podłączyć do urządzenia indukcyjnego dodatkowy zasilacz dołączony do zestawu. Urządzenie nie wydaje dźwięków. Pętla indukcyjna działa od mocy ustawionej na generatorze biorezonansu na około 10.

Pętla składa się z dwóch rozłączanych pasków przewodów o długości 1m i 2m, które można owinąć dowolne miejsce na ciele i emituje pole elektromagnetyczne o mocy około 3000 mW (3 waty). Pole magnetyczne z tej pętli działa na częstotliwościach RIFE do 25 000 Hz i nie jest odczuwalne. Dzięki temu, że przenika całe ciało, organy i kości terapia może być skuteczna także w narządach i organach organizmu, do których standardowy zabieg z elektrodami ręcznymi i nożnymi nie ma dostępu. Urządzenie nie działa na opcji generatora HULDY CLARK.

Zabiegi pętlą można wykonywać również w nocy. Można owinąć kabel wokół ciała w dowolnym miejscu lub w miejscu problemu i włączyć wybrany program z poziomu generatora RIFE. Zalecany czas oddziaływania na organizm poprzez pętlę to około 2 do 4 godzin dziennie ( np. codziennie przez tydzień, potem przerwa kilka dni).

Sygnalizacja pracy urządzenia z niebieską diodą:

1. Podłączenie zasilania – dioda miga raz na 3 sekundy
2. Podłączenie opaski – dioda miga pulsacyjnie
3. Podłączenie do Generatora i uruchomiony program – dioda świeci.

Programy można realizować jednocześnie korzystając z pętli indukcyjnej jak i z elektrod ręcznych i nożnych – w tym celu należy podnieść moc urządzenia do kilkudziesięciu jednostek aż dioda będzie świecić światłem ciągłym.

Opis generatora biorezonansu MULTICARE – wszystkie wersje

Generator Multicare jest przenośnym urządzeniem służącym do wytwarzania przebiegów elektrycznych. Przypadkowe dotknięcie zacisków wyjściowych jest całkowicie niegroźne. Wyjście jest zabezpieczone rezystory ograniczające, które nawet przy zwarciu nie pozwolą na przepływ prądu o natężeniu większym od 10 mA (wartość niebezpieczna dla człowieka wynosi powyżej 20 mA).

Możliwości generatora biorezonansowego Multicare:
– Oczyszczanie krwi biorezonansem dr. Beck’a
– Biorezonans zaprogramowanymi częstotliwościami RIFE
– Usuwanie pasożytów, grzybów, bakterii i wirusów generatorem DR. HULDY CLARK
– Stymulacja fal mózgowych: DELTA, THETA, ALFA, BETA
– Terapia wibroakustyczna (działa także z częstotliwościami RIFE)
– Powtórzenia oraz przemiatanie częstotliwości.
– Wytwarzanie srebra koloidalnego ( dwie elektrody ze srebra Ag0 (999 – 9999) z których można wyprodukować około 150 litrów srebra koloidalnego)
– Regulacja gruczołów hormonalnych
– Regulacja narządów wewnętrznych
– Usuwanie rtęci oraz innych metali ciężkich z organizmu oraz mózgu
– Zaprogramowane ponad 1390 gotowych programów na konkretne dolegliwości dostępne w języku polskim, angielskim i łacińskim
– Możliwość pracy na trzech zestawach elektrod jednocześnie: ręce, stopy, pętla indukcyjna.
– „Przemiatanie” dowolnego zakresu częstotliwości w dowolnym czasie i postępie
– Możliwość aktualizacji oprogramowania poprzez port USB
– Przejrzyste wielopoziomowe menu na wyświetlaczu
– Skuteczność w radzeniu sobie z chorobami
– Prostota obsługi
– Możliwość tworzenia własnych programów oraz zestawów programów
– Można stosować także u małych dzieci

Funkcjonalnością całego urządzenia steruje mikrokontroler komunikując się z użytkownikiem za pomocą graficznego wyświetlacza LCD. Interfejs ten pozwala min. na sterowanie pracą generatora, wybór kształtu generowanego przebiegu, wybranie częstotliwości lub ich zestawu z pamięci urządzenia oraz zdefiniowanie własnych zestawów częstotliwości. Wszystkie funkcje i możliwości urządzenia pogrupowane zostały w wielopoziomowe, łatwe w obsłudze menu.

Urządzenie zasilane jest z zestawu czterech akumulatorów rozmiaru AA o napięciu znamionowym 1,2V. Dodatkowo możliwe jest zasilanie za pośrednictwem zasilacza sieciowego. Na bocznych ściankach obudowy umieszczono gniazda do podłączenia zasilania, słuchawek oraz złącze miniUSB. Jedno gniazdo „cinch” oraz dwa gniazda mini jack 2.5mm do podłączenia dodatkowych elektrod.

Informacje dla użytkownika wyświetlane są na czytelnym graficznym ekranie o wymiarach 30x55mm. Obsługa generatora biorezonansu jest bardzo intuicyjna. Wszystkie informacje podawane na wyświetlaczu są przejrzyste i czytelne. Wyświetlacz ma  podświetlenie, którego kolor oraz intensywność użytkownik może dowolnie zmieniać.

Menu główne generatora biorezonansu Multicare zawiera:
– Zapper Rife
– Zestaw Rife
– Zapper Beck
– Zapper Clark
– Srebro koloidalne
– Przemiatanie (Rife, Clark)
– Powtórzenia (Rife, Clark)
– Generator fal mózgowych
– Terapia wibroakustyczna
– Ustawienia

Do nawigacji po menu użytkowania oraz włączania i wyłączania poszczególnych funkcji generatora służy klawiatura obejmująca 20 przycisków. Wyróżniono na niej grupę klawiszy nawigacyjnych, funkcyjnych oraz służących do przechodzenia w głąb oraz w górę menu.

Najwyższym poziomem menu jest tryb wyświetlania logo urządzenia oraz aktualnego stanu baterii. Naciśnięcie klawisza “OK” umożliwia wejście do menu głównego. Klawisz “BACK” powraca do ekranu głównego. W urządzeniu w celu intuicyjnej obsługi na ekranie w niektórych miejscach pojawiają się podpowiedzi użycia klawiszy do zmiany funkcjonalności.

 

Ustawienia:

Ustawienia urządzenia to podmenu służące do definiowania sposobu działania poszczególnych generatorów oraz pewnych stałych i globalnych funkcji całego urządzenia.

Poruszając się klawiszami (strzałka w górę, strzałka w dół) odnajdujemy interesującą nas pozycję i zatwierdzamy klawiszem “OK”.

Ustawienia opcji: „Czas pracy RIFE”, „Czas pracy CLARK”, „Czas przerwy CLARK”

Czas pracy pojedynczego podprogramu zmieniany jest klawiszami (strzałka w górę, strzałka w dół). Dłuższe przytrzymanie klawisza powoduje przyspieszenie dodawania/odejmowania wybranego czasu. Krok zmiany czasu wynosi 1 min. Ustawioną wartość zatwierdzamy klawiszem “OK”.

Zamianę języka dokonujemy klawiszami (strzałka w górę, strzałka w dół) , podświetlając interesująca nazwę języka. Wybraną nastawę zatwierdzamy klawiszem “OK”.

Włączenie lub wyłączenie dźwięków klawiszy i komunikatów dokonuje się podobnie jak przy wyborze języka. Klawiszami (strzałka w górę, strzałka w dół) podświetlamy interesującą opcję a następnie zatwierdzamy klawiszem “OK”.

Mamy też możliwość wyboru intensywności podświetlania wyświetlacza oraz zawartości poszczególnych składowych kolorów RGB. Zmianę intensywności świecenia poszczególnych barw dokonuje się używając klawiszy (strzałka w górę, strzałka w dół) . Składowe każdego koloru zmieniamy używając klawiszy opisanych na ekranie podmenu zmiany koloru podświetlenia. Nastawy zatwierdzamy klawiszem “OK”.

W urządzeniu zaimplementowano gotowe zestawy częstotliwości (1389 programów) dostępnych z poziomu generatora RIFE – wiele z nich występuje pod nazwami łacińską, polską i angielską dla lepszego wyszukiwania. Posegregowano je w sposób alfabetyczny i ponumerowano. Można się odwołać do poszczególnych pozycji podając jej numer lub odszukując ją na liście. Wyszukiwanie po nazwie ułatwiają klawisze powodujące przeskok do nazw zaczynających się na kolejna oraz poprzednią literę alfabetu.

Generator Multicare posiada możliwość tworzenia własnych programów. Są to dwie odrębne tablice mogące pomieścić po 100 programów, które mogą zawierać do 100 różnych częstotliwości. Tworzenie własnych programów jest dostępne w ramach generatora biorezonansowego RIFE oraz HULDY CLARK.

Wpisywanie własnego zestawu częstotliwości możliwe jest po skasowaniu istniejącego wpisu lub wybraniu takiego, który żadnej częstotliwości nie zawiera (wpis pusty). Jeżeli chcemy nadpisać istniejący wpis należy najpierw go usunąć przy użyciu klawisza (KOSZ). Chęć usunięcia wybranego zestawu należy dodatkowo potwierdzić wybierając „TAK” z wyświetlonego menu. Następnie klawiszem “OK” przechodzimy do pustej jeszcze listy częstotliwości. Kolejne wartości numeryczne zatwierdzamy klawiszem “OK”. Klawisz (KOSZ) kasuje aktualny wpis. Częstotliwość zerowa oznacza przerwę w generowaniu. Po wpisaniu i zatwierdzeniu żądanej liczby częstotliwości naciskamy klawisz wyjścia “BACK” i decydujemy czy chcemy zapisać zdefiniowany zestaw w pamięci urządzenia.

Wpisywanie własnego zestawu kilku programów możliwe jest po skasowaniu istniejącego zestawu lub wybraniu takiego, który żadnej częstotliwości nie zawiera (wpis pusty). Wpisu dokonujemy numerycznie z zakresu zawartych pozycji w menu RIFE lub/i z własnych zaprogramowanych zestawów podobnie jak wyżej. Klawisz (KOSZ) kasuje aktualny wpis w trybie pracy zestawu. Możliwe jest zapisanie 50 programów w każdym z 20 zestawów.

W ustawieniach możemy dokonać wyboru przebiegu dla wszystkich zabiegów: prostokątnego, sinusoidalnego  lub trójkątnego. Po wejściu w podmenu “Kształt sygnałów” wybrany przebieg będzie zaznaczony ciemnym paskiem i zatwierdzamy klawiszem (OK). Zalecane jest stosowanie przebiegów prostokątnych.

Urządzenie jest w stanie precyzyjnie wytworzyć koloid srebra o wartości od 1 do 25ppm. Aby koloid wytworzył się dokładnie ten, który chcemy trzeba go co ok. 10-15 minut mieszać elektrodami i przetrzeć elektrody z tlenku srebra. Czas w jakim wytworzy się 10ppm to około 45min. Wody destylowane dostępne na rynku wykazują początkowe ppm ok. 3 do 7 jak wynika ze wskazań generatora więc aby uzyskać srebro o wartości 10ppm z wody destylowanej której stan początkowy jest 5ppm to trzeba takie srebro wytworzyć do wartości 15ppm wg wskazań urządzenia. Elektrody w zestawie mogą wystarczyć na ok 100 – 150 litrów srebra koloidalnego. Elektrody wraz z użytkowaniem ciemnieją ale nie zmienia to ich właściwości.

Aby skorzystać z Generatora fal mózgowych wybieramy odpowiednią opcję w menu głównym na urządzeniu. Częstotliwość wybieramy wchodząc na jedną z fal (delta, theta, alfa, beta) i ustawiamy wartość w Hz jednego kanału z danego przedziału oraz głośność. Oczywiście potrzebne są do tego słuchawki z gniazdem na małego jack 3.5mm którego nie ma w zestawie. Regulacja głośności (strzałka w górę, strzałka w dół).

Funkcja przemiatania pozwala na wprowadzenie dowolnego przedziału wartości (częstotliwości) w obrębie którego stosowany będzie cykl, czyli wprowadzamy częstotliwość początkową i końcową takiego przedziału dla danego cyklu. Ustalamy dodatkowo przeskok oraz czas trwania każdej częstotliwości.

Powtórzenia służą do ponownego automatycznego włączenia już stosowanego programu od początku w ilości wybranej przez użytkownika. Dotyczą zarówno programów zapisanych jak i programów własnych.

Generator w zakresie terapii wibroakustycznej działa przy pomocy mikrowibracji i dźwięków na organizm. Zakres częstotliwości i amplitudy drgań zgodne są z mikrowibracjami występującymi w organizmie. W obszarze zaatakowanym chorobą przy zastosowaniu wibroakustycznych przetworników znacznie zwiększa się przepływ krwi i limfy. Zakres częstotliwości to od 44Hz do 12000Hz w obydwu programach. Różnica pomiędzy programami jest jedynie w charakterze zmian. Każdą pojedynczą częstotliwość (np. 125Hz) na wibroakustycznych przetwornikach możemy uzyskać także z poziomu generatora RIFE.

Generator biorezonansu posiada też opcję audio terapii i jest wyposażony w standardowe gniazdo słuchawkowe jack 3.5mm, na którym dostępne są dźwięki o częstotliwościach poszczególnych zabiegów. Działają ze wszystkich poziomów generatorów wbudowanych ( RIFE, CLARK, BACK ) i jeśli tylko urządzenie wykryje włączone słuchawki, to automatycznie aktywuje generowanie częstotliwości na słuchawki zgodnie z aktualnie używanym programem.

W menu „Ustawienia”  możemy zaprogramować parametry urządzenia:
– Czas pracy RIFE : zalecane 1min, regulacja od 1min do 5h
– Czas pracy CLARK : standardowo używa się 7min, regulacja od 1min do 5h
– Czas przerwy CLARK : standardowo używa się 20min, regulacja od 1min do 2h
– Kształt sygnałów : do wyboru prostokąt, trójkąt, sinusoida
– Język : do wyboru polski lub angielski
– Dźwięki : włączenie dźwięków / wyłączenie dźwięków
– Kolor podświetlenia : można uzyskać dowolny kolor oraz jasność

Podczas pracy urządzenia na zasilaczu sieciowym działa również automatyczna ładowarka, która monitoruje stan akumulatorów i doładowuje je w razie potrzeby. Czas ładowania akumulatorów to ok. 10 godzin.Generator sam włącza się po włożeniu wtyczki zasilacza i jeżeli zachodzi taka konieczność ładuje akumulatorki. Urządzenie jest zabezpieczone przed przeładowaniem, dlatego można ustawić ładowanie urządzenia np. przez noc lub wykonywać terapie na włączonym zasilaczu sieciowym. Zalecamy stosować dołączone w zestawie akumulatorki.

Uwaga! Nie zaleca się używania baterii zamiast akumulatorków. Jeśli jednak z jakichś powodów zainstalujemy baterie, to pod żadnym pozorem nie wolno podłączać zasilacza sieciowego, gdyż spowoduje to uszkodzenie wewnętrznej ładowarki urządzenia którego nie obejmuje gwarancja!

 

Pomimo zastosowanego zabezpieczenia prądowego sygnały z generatora biorezonansu Multicare nie powinny oddziaływać bezpośrednio na ciało człowieka. Nie powinny korzystać z urządzenia osoby z rozrusznikami mięśnia sercowego oraz kobiety w ciąży. Producent ani też sprzedający nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody oraz skutki niestosowania się do powyższych zaleceń.

 

Podstawowe parametry generatora biorezonansu Multicare:

Zasilanie zewnętrzne: 12V / 2A (plus w środku)
Zasilanie bateryjne: 4 x akumulator AA 1,2
Kształt generowanych przebiegów: prostokątny, sinusoidalny, trójkątny.
Możliwość aktualizacji oprogramowania w przyszłości: Tak
Rodzaj sygnału: zmienny (tzw. stały), przemienny (tzw. zmienny)
Amplituda generowanego sygnału zmiennego: Max 30V , Min 0,6V
Amplituda generowanego sygnału przemiennego: Max 60V , Min 1,2V
Prąd zwarciowy – maksymalny prąd wyjścia mniej niż 10 mA ( od 0.1mA do 9.8mA )
Zakres generowanych częstotliwości RIFE: 0.1 Hz – 90000Hz
Dokładność ustawiania częstotliwości RIFE: 0,01 Hz
Zakres czasu trwania programu RIFE: 1 – 300 min
Zakres generowanych częstotliwości HULDY CLARK: 200 Hz – 1200000Hz
Dokładność ustawiania częstotliwości HULDY CLARK:10 Hz
Zakres czasu trwania programu HULDY CLARK: 1 – 300 min
Zakres czasu trwania przerw HULDY CLARK: 1 – 120 min
Częstotliwości programu BECK: 3,92 Hz, 100 Hz
Zakres czasu trwania programu BECK: 1 – 480 min
Możliwość tworzenia własnych zestawów częstotliwości: TAK
Maksymalna liczba zestawów: 100 zestawów dla HULDY CLARK i 100 zestawów dla RIFE
Maksymalna liczba częstotliwości w zestawie: 100
Wymiary urządzenia: Długość: 145mm; Szerokość: 90mm; Wysokość: 30mm;
Waga bez akumulatorów: 190g
Waga z akumulatorami: 290g

Generator jest wyposażony w gniazdo:
– zasilające
– słuchawkowe Jack 3.5mm
– 2 x Jack 2.5mm do elektrod dodatkowych
– „cinch” do elektrod cylindrycznych, generatora srebra i wibroakustycznych przetworników
– mini USB do aktualizacji oprogramowania

GENERATOR BIOREZONANSOWY MULTICARE

WYBIERZ WERSJĘ GENERATORA I ZADBAJ O ZDROWIE SWOJE ORAZ RODZINY!

Generator biorezonansu w rozumieniu Ustawy z Dnia 20 Maja 2010 r. o Wyrobach Medycznych DZ.U.NR.107 Poz. 679 A z późniejszymi zmianami, nie jest urządzeniem medycznym i jego użycie nie zastępuje diagnozy i leczenia przez lekarza. Zarówno producent jak i dystrybutorzy nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek ewentualne negatywne skutki użycia tego urządzenia. Urządzenie może być użytkowane wyłącznie na własną odpowiedzialność, a wszelkie konsekwencje stosowania generatora użytkownik ponosi na własne ryzyko.
Zadzwoń