Sprzedaż urządzeń w modelu poleceń – Program Partnerski

 

Każdy, kto kupi dowolny Generator Biorezonansu Multicare, oraz poda 13 cyfrowy nr osoby polecającej  w formularzu zamówienia online otrzyma bezpłatnie wraz z urządzeniem swoją Kartę Programu Partnerskiego Zwrot Pieniędzy, która zawiera 13 cyfrowy numer.

Kartę należy zarejestrować poprzez przesłany link aktywacyjny – po rejestracji możesz już używać swojego 13 cyfrowego numeru karty przy zamawianiu kolejnych urządzeń przez Twoich znajomych w sklepie internetowym.

Za każde urządzenie zamówione z podaniem Twojego numeru karty Zwrot Pieniędzy otrzymasz od 150 do 300 zł zwrotu pieniędzy.

Dodatkowo, za kolejne zakupy osób przez Ciebie poleconych także otrzymujesz prowizję – automatycznie po 50zł za każde urządzenie zakupione poprzez sklep internetowy – aż do 3-go poziomu poleceń!

Teraz najważniejsze! Uzbierane w ten sposób pieniądze możesz wypłacić na swoje konto bankowe i wydać na co chcesz i kiedy chcesz!

U nas nie zbiera się punktów i rabatów – płacimy gotówkę na Twoje konto za każde urządzenie sprzedane z polecenia bezpośredniego i pośredniego aż do 3-go poziomu!

 

Zainteresowany(a) współpracą i prowizjami za polecanie? Napisz maila lub wypełnij formularz kontaktowy: https://multicare.com.pl/kontakt-zapper-multicare/

 

Sprzedaż hurtowa Generatorów Biorezonansu Multicare

 

Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby i firmy zainteresowane dystrybucją naszego generatora biorezonansu.

Poza samymi urządzeniami oferujemy zaawansowany program szkoleniowy, który pokazuje nie tylko sposoby diagnostyki i korzystania z generatora multicare przy konkretnych dolegliwościach ale także szerokie informacje na temat medycyny naturalnej, biorezonansu, refleksologii, zaawansowanej suplementacji witaminami i minerałami – wszystko co pomoże w poprawie zdrowia i zapobieganiu chorobom na przyszłość.

Szkolenia stacjonarne przeprowadzamy w dowolnym miejscu w Polsce (zagranica także możliwa) jako element innych szkoleń lub samodzielne szkolenie.

Szkolenia internetowe w postaci webinarów także są dostępne dla dystrybutorów i osób korzystających z generatora biorezonansu Multicare.

Więcej na temat szkoleń można przeczytać tutaj: https://multicare.com.pl/szkolenia-zdrowie-biorezonans-multicare/

Szczególnie zależy nam na współpracy z Partnerami z branży:

 • Sklepy i gabinety medycyny naturalnej,
 • Gabinety biorezonansu,
 • Poradnie refleksologii,
 • Gabinety podologiczne,
 • Siłownie, fitness, odnowa biologiczna, 
 • Gabinety rehabilitacji i fizjoterapii,
 • Gabinety kosmetologii,
 • Ośrodki SPA, fizjoterapeuci,
 • Hotele,
 • Gabinety lekarskie,
 • inne zawody związane ze zdrowiem, naturalnymi metodami leczenia.

 

Zainteresowany(a) dystrybucją? Napisz maila lub wypełnij formularz kontaktowy: https://multicare.com.pl/kontakt-zapper-multicare/

GENERATOR BIOREZONANSOWY MULTICARE

WYBIERZ WERSJĘ GENERATORA I ZADBAJ O ZDROWIE SWOJE ORAZ RODZINY!

 
Generator biorezonansu w rozumieniu Ustawy z Dnia 20 Maja 2010 r. o Wyrobach Medycznych DZ.U.NR.107 Poz. 679 A z późniejszymi zmianami, nie jest urządzeniem medycznym i jego użycie nie zastępuje diagnozy i leczenia przez lekarza. Zarówno producent jak i dystrybutorzy nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek ewentualne negatywne skutki użycia tego urządzenia. Urządzenie może być użytkowane wyłącznie na własną odpowiedzialność, a wszelkie konsekwencje stosowania generatora użytkownik ponosi na własne ryzyko.
Zadzwoń